English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 4
Vlerėso kėte video
4.4
25 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
4 Komente
eri
Postuar  05/06/2013  11:46
Ju lutem i beni pak me te gjata pjeset pasi 80 serite qe ka ky serial ne turqi n.q.s do transmetohen te ndara ne tre i bie qe ta shohim per 240 dite. N.q.s do shtojme dhe te shtunat e te djelat llogarite dalin qe ky serial te mbaroje mbas nje viti.....oooo shume kohe e gjate per tu humbur para televizorit... u lodha qe tani. E shoh me mire ne youtube.;-)

  
jona
Postuar  05/06/2013  10:13
po episodin 42 kur do e hidhni??
  
liridona
Postuar  04/06/2013  23:43
pse se keni poblikuar akoma epizodin e sotem?
  
eri
Postuar  04/06/2013  18:26
Ju lutem i beni pak me te gjata pjeset pasi 80 serite qe ka ky serial ne turqi n.q.s do transmetohen te ndara ne tre i bie qe ta shohim per 240 dite. N.q.s do shtojme dhe te shtunat e te djelat llogarite dalin qe ky serial te mbaroje mbas nje viti.....oooo shume kohe e gjate per tu humbur para televizorit... u lodha qe tani. E shoh me mire ne youtube.;-)

  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim