English     Shqip
VIDEOT Fatmagyl Episodi 37
Fatmagyl Episodi 37  
Fatmagyl Episodi 37

Shto : Maj 28, 2013
22:01
Shikime : 13560
Komente : 5
Vlerėso kėte video
3.8
16 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
5 Komente
lidia capa
Postuar  29/05/2013  21:14
sa shkurt i rane ne kete ritransmetim .
  
Lidia Capa
Postuar  29/05/2013  17:18
pse kaq shkurt i rat ne ritransmetimin e telenoveles
  
lidia
Postuar  29/05/2013  17:14
pse kaq shkurt i beni ritransmetimet .
  
Burim
Postuar  29/05/2013  15:44
Prsh jeni te mrekullueshem Albanian screen por dua tju them se ky seriali Fatmagyl esht shum i shkurt bre a nuk mundeni bile 45 min te zgjatet emisioni per te
  
shehrezade
Postuar  29/05/2013  15:38
jeni shume te bukura si fatmagyli si meltini dhe asuja
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė