English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 2
Vlerėso kėte video
4.4
13 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
2 Komente
Joana
Postuar  27/05/2013  16:02
@juljana


Aman po ta dish qe nje seri normale e coptojne ne tre pjese dhe ne kete forme qe veprojne po na detyrojme qe me mire ta shikojme ne internet edhe pse eshte turqisht :(
  
juljana
Postuar  25/05/2013  19:01
Shume film i bukur por serite te jene me te gjata
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim