English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 9
Vlerėso kėte video
4.3
33 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
9 Komente
blerina
Postuar  23/01/2014  15:56
shume e bukur filmi i Fatmagylit i ndjek te gjiths serit ju lumte ato qe e kane bere kete filem
  
keni
Postuar  04/10/2013  15:37
Pershendetje Redaksia e Telivizionit AS .
kisha pas deshir te dij se pse eshte Bllokuar Televizionit AS edhe ne Transmetimin Satelitor edhe ne Internet.
Ju pershendes nga Düreni Gjermani .
  
Tina
Postuar  29/08/2013  20:09
Kur do ja fillon sezoini I 2 I fatmagul
  
Redon
Postuar  10/08/2013  19:33
Fatmagyl shume i bukur, a do vazhdoni ti jepni ne faqen tuaj te internetit
  
Danjela
Postuar  31/07/2013  18:00
Perse eshte ndaluar trasmetimi i dy serialeve me te ndiekura (Fatmagyl dhe Sulltan Sulejman) dhe kur do filloj vazhdimi I tyre.ju lutem na ipni informacion te metejshem. Faleminderit.....
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim