English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 7
Vlerėso kėte video
4.5
10 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
7 Komente
ina
Postuar  09/04/2013  10:04
Kur do i shfaqni online serite e Fatmagyl?
  
elisa
Postuar  20/03/2013  20:49
Ju pershendes ,Eshte tv.me e ndjekur sidomos per shqiptaret jashte...ju lutem kur do jipen videot per filmat e kane filluar??duam ti ndjekim ashtu si ndoqen 1001 netet,apo si ndjekim sulejmanin....faleminderit per kete mundesi dhe ju lutem me ktheni pergjigje....
  
Enny
Postuar  13/03/2013  20:35
@ina

o ina eshte Kivanc Tatlitug te filmi Fatmagyl Dmth Kivanc Tatlitug MEHMETI te gymyshi hailili te meneksheja ect me thuaj te lutem
  
mehmeti
Postuar  13/03/2013  08:44
fatma gyl suēu ne? super serial. po kur do filloj ju lutem
  
ina
Postuar  10/03/2013  20:08
ky eshte nje nga filmat me te bukur qe kame pare.do e shikoja me kenaqsi dhe per here te dyte,prese me padurim ta shikoj te perkthyer dhe ne shqip.
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim