English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 4
Vlerėso kėte video
4.6
41 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
4 Komente
elda
Postuar  10/09/2012  16:57
bravo AS.na kenaqet
  
estilen
Postuar  10/09/2012  09:46
Sa po fillova te ndjek serine e dyte.Nje realizim i realizmit mbare boterore,ku shume njerez jane ne udhekryq. Pakciat miliardere jane bere te pashpirt dhe po sundojne 98 % te popullsise se planetit.Paraja po mohon edhe gjakun e femijve te vet.Por edhe bota myslimane ende vazhdon ta shtyp e shfrytezoje femren si nje kafshe.Gjoja ne emer te Kuranit,femra mbetet nje kafshe zbutur dhe koke ulur per tere jeten.Njerzimi me te vertete ndodhet ne udhekryq.A ka drite ne fund te tunelit.Lete shohim se cdo te na servir me tej ky serial.
  
alexandra
Postuar  06/09/2012  23:19
Ky eshte seriali me i bukur turk qe kam pare ndonjehere.flm per gjithcka AS.Ju lumte.
  
deander arapi
Postuar  06/09/2012  10:11
kjo eshte telenovela me e bukur qe kam pare ndonje here brravoo ASCREN jeni me te miret
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim