English     Shqip
VIDEOT "1001 Net"
"1001 Net"  
"1001 Net"
Te dashur miq, ju njoftojme se nga dita e hene, date 27 Tetor 2014 rikthehet ne ekranin tone, seriali me i dashur i te gjithe teleshikuesve, "1001 Net". Ndiqni cdo dite ne oren 8.30 historine perrallore te Shehrazades dhe Onurit ne dy seri njera pas tjetres! Shikim te kendshem!
Shto : Tet 25, 2014
12:36
Shikime : 15160
Komente : 19
Vlerėso kėte video
4.6
25 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
19 Komente
lenny
Postuar  08/01/2015  22:27
Ju lutemi postoni videot e serialit online. Mbani te videot seriale tjera dhe nuk ppstoni kete kryeveper. Flm
  
toni
Postuar  06/01/2015  17:40
@james
I bie qe ne Amerike te jete duke u transmetuar naten sepse tek ne fillon transmetimin seria e pare ne oren 8.30 ne mengjes. Kam pershtyopjen qe i bie rreth ores 2.30 te mengjesit
  
james
Postuar  03/01/2015  04:49
kemi ndjekur regullisht ketu ne Amerike 1001 net ne oren 20.30 por kemi disa dite nuk po jepet ju lutemi na sqaroni si eshte puna apo keni nderuar orarin ne qofte se po cili orar eshte qe korespondon me ameriken me respekt James beshiri New York
  
ANA
Postuar  27/12/2014  23:36
JU LUTEM MUND TE VENDOSNI PJESET
  
ANA
Postuar  27/12/2014  23:22
JU LUTEM MUN TI VENDOSNI PJESET TI SHIKOJM
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Trailer/Spot